Helaas, deze vacature is niet actief.

Flexcleaner z prawem jazdy in Den Bosch

Jouw ideale (bij)baan vind je bij CSU! Werk op tijden die jou uitkomen, bij jou in de buurt. En dat tegen een salaris dat gemiddeld 30% hoger ligt dan het minimum jeugdloon! Met ruim 16.000 medewerkers is CSU een top 3 schoonmaakbedrijf en verkozen tot een van de beste werkgevers van Nederland.

Beschrijving

Wat ga je doen?

Pracownik sprzątający

Miejsce pracy: region Den Bosch
Wymiar godzinowy pracy: od 30 do 36 godzin tygodniowo
od poniedziałku do piątku między godz. 7:00 a 19:00.

Praca w CSU

Jako pracownik sprzątający będziesz wykonywać pracę w różnych miejscach w regionie Den Bosch. Jako osoba sprzątająca odgrywasz znaczącą rolę w naszym społeczeństwie. Dbasz o czystość otoczenia i środowiska pracy oraz o zadowolenie klientów. Praca w CSU w roli osoby sprzątającej, w Twojej okolicy i z dobrym wynagrodzeniem przyniesie Ci satysfakcję.

Tym będziesz się zajmować

  • Będziesz pracować głównie od poniedziałku do piątku, między godz. 7:00 a 19:00.
  • W razie potrzeby od czasu do czasu będziesz też pracować w weekendy.
  • Posiadasz prawo jazdy i będziesz pracować elastycznie w różnych miejscach.
  • Będziesz czyścić urządzenia sanitarne.
  • Będziesz sprzątać wnętrza pomieszczeń.
  • Będziesz odkurzać, ścierać kurze i myć podłogi.

Dla najlepszych...
...mamy najlepszą pracę. Jak tylko zaczniesz pracę jako pracownik sprzątający, możesz liczyć na umowę na 30–36 godzin tygodniowo w ramach układu zbiorowego pracy branży usług sprzątających. Będziesz także korzystać ze:

  • stawki godzinowej w wysokości od 11,44 euro do 13,05 euro od 21. roku życia;
  • zwrotu kosztów podróży lub samochodu służbowego CSU;
  • 26 dni urlopu wypoczynkowego oraz dodatkowego dnia wypoczynkowego, który możesz wykorzystać w swoje urodziny;
  • dodatku urlopowego w wysokości 8% oraz rocznej premii, jeżeli pracujesz u nas dłużej niż sześć miesięcy;
  • dodatków za pracę w nocy, wieczorami lub w weekendy;
  • składki na świadczenia emerytalne od 21. roku życia oraz zniżki na różne ubezpieczenia;
  • „Świeży(-a) w pracy” („Fris in je werk”): programu trwałego zatrudnienia naszych pracowników.

Każdy jest mile widziany w CSU
CSU to jedna z największych firm sprzątających w Holandii. Będziesz u nas pracować wraz z 16 tysiącami dumnych kolegów i koleżanek. Nasi współpracownicy to „najlepsi ludzie”, a Ty możesz być jednym z nich. Razem z Tobą możemy oferować lepsze usługi sprzątania naszym zleceniodawcom. Wierzymy w jednoczenie pracowników z różnych środowisk. Niezależnie od wieku, płci, wiary, orientacji seksualnej, tradycji kulturowych czy wykształcenia: każdy jest mile widziany jako klient lub pracownik. Już od ponad 50 lat wspólnie dbamy o czystość.

Gdy zaczynasz pracę
Nasz sukces zaczyna się od Ciebie. A raczej od Twojej aplikacji na stanowisko pracownika sprzątającego w regionie Den Bosch.

Masz dodatkowe pytania? To naturalne. Marloes Albers, specjalistka ds. zasobów ludzkich, odpowie na Twoje pytania. Napisz do niej na adres

marloes.albers@csu.nl

Uwaga: rozmowy z CSU odbywają się w języku angielskim lub niderlandzkim.

  • Goed salaris
  • Altijd werk bij jou in de buurt
  • Interne opleiding & trainingen
  • Flexibele werktijden

Waarom CSU?

CSU is scherp op schoon. Elke dag leveren we een hoge kwaliteit van dienstverlening. Met 13.500 medewerkers is CSU een top 3 schoonmaakbedrijf en verkozen tot een van de beste werkgevers van Nederland. CSU wil een bedrijf zijn waar klanten graag klant worden en blijven en waar mensen graag komen en blijven werken. Een integere, mensgerichte organisatie met persoonlijke aandacht voor werknemers en klanten.

Extra informatie

Status
Inactief
Opleidingsniveaus
MBO
Plaats
Den Bosch

Den Bosch | Schoonmaak / Facilitair | Operator | MBO

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.