Helaas, deze vacature is niet actief.

Pracownik sprzątający in Weert

Jouw ideale (bij)baan vind je bij CSU! Werk op tijden die jou uitkomen, bij jou in de buurt. En dat tegen een salaris dat gemiddeld 30% hoger ligt dan het minimum jeugdloon! Met ruim 16.000 medewerkers is CSU een top 3 schoonmaakbedrijf en verkozen tot een van de beste werkgevers van Nederland.

Beschrijving

Wat ga je doen?

Pracownik sprzątający

Miejsce pracy: Ośrodek wypoczynkowy w Gulpen
Czas pracy: 15 do 20 godzin tygodniowo
Poniedziałek i/lub piątek od godz. 10:00 do godz. 15:00 (dni zostaną uzgodnione)

Otrzymasz również dodatkową premię powitalną w wysokości 125 euro brutto po przepracowaniu u nas 50 godzin.

Praca w CSU
Szukamy najlepszych pracowników sprzątających do nowego ośrodka wypoczynkowego Qurios w Weert. Jako sprzątacz(ka) będziesz dbać razem ze swoimi kolegami i koleżankami o to, żeby goście ośrodka w pełni korzystali z wakacji. Twoje dni pracy zostaną ustalone na poniedziałek i/lub piątek. Chcesz pracować ze swoim przyjacielem lub swoją przyjaciółką? Jest to możliwe!

Praca w CSU jako sprzątacz(ka), w Twojej okolicy i ze świetnym wynagrodzeniem będzie zadowalająca.

Jesteś zainteresowany(-a) pracą w ośrodku wypoczynkowym?

Obejrzyj filmik tutaj.

Tym będziesz się zajmować

  • będziesz dbać o czystość urządzeń sanitarnych, łazienek, kuchni i sypialni;
  • będziesz zmieniać pościel i ścielić łóżka;
  • będziesz odkurzać i myć podłogi.

Dla najlepszych...
... mamy najlepszą pracę. Jak tylko zaczniesz pracę jako sprzątacz(ka), możesz liczyć na umowę na 15 do 20 godzin tygodniowo w ramach układu zbiorowego pracy branży usług sprzątających. Będziesz także korzystać ze:

  • stawki godzinowej w wysokości od 11,44 euro do 13,05 euro od 21. roku życia;
  • premii powitalnej w wysokości 125 euro brutto po przepracowaniu 50 godzin;
  • 26 dni urlopu wypoczynkowego oraz dodatkowego dnia wypoczynkowego, który możesz wykorzystać w swoje urodziny;
  • dodatku urlopowego w wysokości 8% oraz rocznej premii, jeżeli pracujesz u nas dłużej niż sześć miesięcy;
  • składki na świadczenia emerytalne od 21. roku życia oraz zniżki na różne ubezpieczenia;
  • świeży(-a) w pracy: programu zrównoważonego zaangażowania naszych pracowników.

Zatrudnienie
Wszystko zaczyna się od Twojego zgłoszenia do pracy jako sprzątacz(ka) w ośrodku wypoczynkowym Qurios w Weert.

Masz dodatkowe pytania? Saskia Schoffelen, rekruterka, odpowie na nie pod numerem telefonu 06-83771908 lub mailowo pod adresem

saskia.schoffelen@csu.nl

  • Goed salaris
  • Altijd werk bij jou in de buurt
  • Interne opleiding & trainingen
  • Flexibele werktijden

Waarom CSU?

CSU is scherp op schoon. Elke dag leveren we een hoge kwaliteit van dienstverlening. Met 13.500 medewerkers is CSU een top 3 schoonmaakbedrijf en verkozen tot een van de beste werkgevers van Nederland. CSU wil een bedrijf zijn waar klanten graag klant worden en blijven en waar mensen graag komen en blijven werken. Een integere, mensgerichte organisatie met persoonlijke aandacht voor werknemers en klanten.

Extra informatie

Status
Inactief
Opleidingsniveaus
MBO
Plaats
Weert

Weert | Schoonmaak / Facilitair | Operator | MBO

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.