Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Vacature skileraar in Sauerland, Duitsland in Buitenland

Recreatief / Sport / Toerisme | Vakantiewerk

Beschrijving

(Bij)Baan in de sneeuw. Weekend-, seizoen medewerkers en/of vakantiekrachten.

Sneeuw in Winterberg? Het komt er aan, en vanaf begin december kunnen we zeker sneeuw verwachten! Wil jij ski- of snowboardles geven in de echte sneeuw dichtbij België?
Onze Skischool is werkzaam in het Sauerland, in de mooie wintersportgebieden Altastenberg, Schlossberg en het bekende Winterberg, op nog geen 3 uur rijden vanaf Brussel. De skigebieden in Altastenberg en Schlossberg zijn niet so popular als Winterberg, maar onze oefeningsweiden en afdalingen zijn ook hier variërend van blauw tot zwart en vooral (veel!) minder druk. In Altastenberg is zelfs een echte FIS-wedstrijd afdaling! Afwisselend en afhankelijk van het weer en de sneeuwval geef je les in alle drie onze lesgeefgebieden.

Wij zijn een gezellige en sportive skischool met voornamelijk Nederlands/Vlaamse werknemers. Al vele tientallen jaren delen wij onze passie voor de sneeuwsporten samen met onze leraren en onze gasten. Deze winter hebben we een groots feestje; 30 jaar jubileum! Ons team bestaat uit gekwalificeerde instructeurs die veel plezier hebben in het werk.

Wij zoeken voor komend winterseizoen versterking van ons team; Ski- en snowboardinstructeurs die inzetbaar zijn tijdens het hele seizoen.

Tevens zoeken wij leraren die ons willen ondersteunen in de schoolvakanties, tijdens de weekenden of enkele andere weken. In het laatste geval gaat het om (bij)baan die je goed kunt combineren met een studie of een andere deeltijdbaan.

Wij vragen:
> Leraren met diploma NSL, Anwärter, skibegeleider of Skileraar A/B (of in opleiding daarvoor)*
> Goede communicatieve vaardigheden.
> Ervaring in het werken met groepen.
> Betrokkenheid bij de gast.
> Beschikbaarheid; zie tekst hierboven.

Wij bieden :
> Training en onderwijs in de skihal of op de locatie van onze drie lesgeefgebieden.
> Goede verdiensten.
> Overnachting in Appartementen.
> Maaltijden zijn geregeld.
> Skipas.
> Leraren kleding en uitrusting.
> Een super winterseizoen met een goed, gezellig en sportief team.

*Indien je je diploma (nog) niet behaald hebt, vraag ons dan naar de overige mogelijkheden binnen onze skischool.

Solliciteren
Graag ontvangen wij je sollicitatie via Holidayjob waarin je jezelf kort voorstelt (motivatie) en CV, door te klikken op ‘SOLLICITEER’!! Voor meer informatie over de vacature kun je contact met ons opnemen. Wij verstaan en spreken Vlaams, Nederlands en Duits.

Nog geen Holidayjob member? Registreren doe je simpel binnen één minuut. Je kan hierna meteen contact opnemen met je potentiële werkgever(s). Zorg dat je een Holidayjob CV aanmaakt en verhoog je baankans. Alvast heel veel succes! Geschikt voor wintersportfanaten!

 

Extra informatie

Plaats
Buitenland
Dienstverbanden
Vakantiewerk

Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Zoek via het menu naar andere vacatures of bekijk hieronder vergelijkbare vacatures

Vacature skileraar in Sauerland, Duitsland in Buitenland

(Bij)Baan in de sneeuw. Weekend-, seizoen medewerkers en/of vakantiekrachten. Sneeuw in Winterberg? Het komt er aan, en vanaf begin december kunnen...

Lees meer

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.