Helaas, deze vacature is niet actief.

topjob

Afwashulp in de horeca tijdens grote evenementen!

Binnen onze afdeling horeca zijn wij verantwoordelijk voor de perfecte dienstverlening aan onze bezoekers. Jij biedt ondersteuning in onze keuken als het gaat om de afwas. Je zal veelal worden ingezet tijdens muziekevenementen, beurzen en grote zakelijke evenementen.

Wat ga je doen?

De mooiste tijd beleef je bij Libéma!
Libéma Beurzen & Evenementen telt gerenommeerde beurzen- en evenementenlocaties waaronder Brabanthallen 's-Hertogenbosch, Autotron Rosmalen en Zeelandhallen Goes. Daarnaast worden door de verschillende organisatiebureaus diverse publieks-, vakbeurzen en (grootschalige) evenementen georganiseerd zoals Indoor Brabant en Ricoh Open. Samen met jouw collega's zorg je ervoor dat zowel de bezoekers als de organisatoren een plezierig bezoek aan onze locatie beleven.
Wil jij jouw horeca ervaring verbreden door onderdeel uit te maken van spetterende dance events van bekende DJ's en artiesten, maar ook producties als Q-Music Foute Party? Dan is dit dé baan voor jou!
Voor de Brabanthallen, Autotron en 1931 Congrescentrum zijn wij op zoek naar een

Afwashulp
(Seizoenskracht)

Wat houdt het werk?
Binnen onze afdeling horeca zijn wij verantwoordelijk voor de perfecte dienstverlening aan onze bezoekers. Jij biedt ondersteuning in onze keuken. Je zal veelal worden ingezet tijdens muziekevenementen, beurzen en grote zakelijke evenementen. Je werkzaamheden bestaan onder andere uit:

 • Het sorteren van de vuile afwas;
 • Het in de afwasmachines zetten van de afwas;
 • Het sorteren van alle schone vaat.
 • Daarnaast help je de keuken en bediening eventueel waar nodig.

Wat wij bieden

 • Een afwisselende en dynamische werkomgeving
 • Een arbeidsvoorwaardenpakket dat gebaseerd is op de CAO Dagrecreatie
 • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden

Wat wij vragen:

 • Er is geen minimale opleiding vereist.
 • Je bent op zoek naar een afwisselende bijbaan
 • Je bent minimaal 16 jaar
 • Je bent flexibel inzetbaar, maar ten minste 2-3 dagen in de week (met name dagdiensten doordeweeks of in de weekenden)
 • Je bent representatief, enthousiast en je weet van aanpakken
 • Je bent gastgericht en collegiaal
 • Je woont in de nabije omgeving van ’s-Hertogenbosch

Solliciteren

Sta je al te popelen om aan de slag te gaan? Zo kom je in aanmerking! Solliciteren is mogelijk via de sollicitatiebutton.

Extra informatie

Deze baan is goed te combineren met je studie omdat je veelal overdag werkt maar ook avonden en weekenden kan werken tijdens evenementen. Heb je geen vooropleiding en zoek je gewoon een leuke job waar je veel uren kunt maken? Ook dan zien wij jouw sollicitatie graag tegemoet!

Status
Inactief
Opleidingsniveaus
Middelbare school, MBO, HBO, Universiteit
Plaats
Den Bosch, Helmond, Tilburg, Uden, Oosterhout, Oss
Werkuren per week
10 - 40
Salarisindicatie
Tussen €5,45 en €10,89 per uur
Verantwoordelijk voor
Je biedt ondersteuning in onze keuken als het gaat om de afwas

Topjob | Den Bosch | Helmond | Tilburg | Uden | Oosterhout | Oss | Horeca / Catering | Middelbare school | MBO | HBO | Universiteit

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.