Helaas, deze vacature is niet actief.

topjob

Speelland Beekse Bergen zoekt Attractiemedewerkers!

Bij Speelland Beekse Bergen geniet je van een heerlijke dag aan het water! Klimmen en klauteren op de speeltoestellen of genieten van het strand, de glijbanen en wateractiviteiten. Bij Speelland Beekse Bergen werken in het hoogseizoen zo’n 50 collega’s bij onder meer de entree, de attracties en in onze horecagelegenheid. Ons team is grotendeels opgebouwd uit studenten die dit werk naast hun studie doen als bijbaan.

Wat ga je doen?

De mooiste tijd beleef je bij Beekse Bergen!
Bij Speelland Beekse Bergen geniet je van een heerlijke dag aan het water! Klimmen en klauteren op de speeltoestellen of genieten van het strand, de glijbanen en wateractiviteiten. Bij Speelland Beekse Bergen werken in het hoogseizoen zo'n 50 collega's bij onder meer de entree, de attracties en in onze horecagelegenheid. Ons team is grotendeels opgebouwd uit studenten die dit werk naast hun studie doen als bijbaan. Als Attractiemedewerker bedien je de attracties. Deze variëren van klim- en speeltoestellen tot de Waverider: een geweldig snelle waterattractie. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de veiligheid van onze gasten rondom de attractie waar je staat. Je bent veel in contact met onze gasten. Zij zijn dan ook écht blij met jouw extra inzet!

De werktijden zijn globaal tussen 9.30 en 18.00 uur.

Wat wij bieden

 • Plezierige werksfeer
 • Flexibele werktijden, maar met name overdag
 • Training on the job
 • Afwisseling in je werk
 • Leuke personeelsfeestjes
 • Vrijheid in je werk
 • Mooi salaris (All-inclusive salaris a.d.h.v. leeftijd o.b.v. CAO Dagrecreatie)

Wat wij vragen:

 • Er is geen minimale opleiding vereist.
 • Je bent minimaal 16 jaar oud
 • Je bent een echt gastheer/gastvrouw
 • Je hebt verantwoordelijkheidsgevoel en bent stressbestendig
 • Je bent enthousiast, vriendelijk en draagt een glimlach op je gezicht

Solliciteren

Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

Extra informatie

De aanvraag van een VOG maakt onderdeel uit van de procedure.
Wij willen onze bezoekers goede dienstverlening en service bieden in een omgeving waar zij zich vertrouwd en veilig voelen. Als medewerker speel je daarbij een belangrijke rol. Kom je bij ons in dienst? Dan vragen we daarom om een VOG.

Let op: jouw salaris wordt o.b.v. leeftijd bepaald volgens de CAO Dagrecreatie. Wij bieden een all-in salaris waarbij ons uurtarief daarom hoger blijkt dan andere CAO's waaronder de CAO Horeca.

 

Status
Inactief
Opleidingsniveaus
Middelbare school, MBO, HBO, Universiteit
Plaats
Den Bosch, Eindhoven, Roermond, Tilburg
Werkuren per week
3 - 40
Dienstverbanden
Vakantiewerk
Salarisindicatie
Tussen €3,50 en €11,37 per uur
Verantwoordelijk voor
Het bedienen van verschillende attracties en de veiligheid van onze gasten rondom de attracties waarborgen.

Topjob | Den Bosch | Eindhoven | Roermond | Tilburg | Recreatief / Sport / Toerisme | Vakantiewerk | Middelbare school | MBO | HBO | Universiteit

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.