Helaas, deze vacature is niet actief.

Vakantiekracht Logistiek in Assen

Houd jij niet van stilzitten en ben je op zoek naar een leuke vakantiebaan? Zoek dan niet verder! Scapino is op zoek naar aanpakkers met spierballen die ons team tijdens de vakantieperiode komen versterken.... Vakantiekracht......

Beschrijving

Houd jij niet van stilzitten en ben je op zoek naar een leuke vakantiebaan? Zoek dan niet verder! Scapino is op zoek naar aanpakkers met spierballen die ons team tijdens de vakantieperiode komen versterken.

VACATURE

Vakantiekracht Logistiek

Distributiecentrum

Wat ga je doen?

Als vakantiekracht logistiek ga je aan de slag in het distributiecentrum van Scapino in Assen. Dit distributiecentrum bedient al onze 169 winkels die verspreid zijn over heel Nederland. Jij gaat er voor zorgen dat alle vracht in ons distributiecentrum goed terecht komt. Dit doe je natuurlijk niet alleen, maar samen met een team van gezellige collega’s.

Jullie zorgen er gezamenlijk voor dat binnenkomende zeecontainers en vrachtwagens  gelost worden. Vervolgens verwerken jullie de inkomende goederen door ze uit te pakken en de dozen vanaf de sorteerbaan op pallets of in rolcontainers te zetten. Vrachtwagens die bestellingen komen halen worden door jullie gevuld met rolcontainers.

 

Wie ben jij?

Zoals gezegd zijn we op zoek naar harde werkers die fysiek in goede conditie zijn.

Voor dit werk is het nodig dat je nauwkeurig en zelfstandig kunt werken. Je Nederlands is goed en je hebt een flexibele instelling. Je bent minimaal 18 jaar oud.

 

Wie zijn wij?

Scapino is de oer-Hollandse schoenen- en modewinkel en is hard op weg om de grootste van Nederland te worden. Dat doen we met deze 4 uitgangspunten: ‘opmerkelijk leuk, verrassend geprijsd, een beetje brutaal en aanstekelijk enthousiast’. Daarmee gaan wij Scapino een springlevend nieuw imago geven, en daar hebben we jou bij nodig!

We bieden je een afwisselende vakantiebaan waar je al je energie in kwijt kunt, dat scheelt je ook weer een sportschoolbezoekje! Verder krijg je natuurlijk een leuk salaris en korting in al onze winkels.

 

Ben je enthousiast geworden?

Dan komen we heel graag met je in contact! Solliciteer via de daarvoor bestemde button en dan nemen we zo snel mogelijk contact met je op.

Vermeld bij je sollicitatie ieder geval het volgende:

  • Per wanneer en tot wanneer je beschikbaar bent.
  • De dagen waarop je beschikbaar bent.
  • Je vakantieplannen als je die hebt.

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Assen
Dienstverbanden
Vakantiewerk

Assen | Winkelwerk / Retail / Detailhandel | Vakantiewerk

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.